موسسه قابوسیه  به عنوان نهادی با تجربه در بخش خصوصی ، شروع به تدوین و طراحی دوره های آموزشی مدیریتی نموده و اولین موسسه برگزار کننده معتبر ترین دوره عالی مدیریت دنیا با نام مدیریت راهبردی کسب و کار MBA  وDBA  در شمال کشور است و توانسته با مجوز از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و جذب اساتید با تجربه ، مرکز آموزش موفقی را در ارائه خدمت به مدیران عزیزمان راه اندازی نماید .

 دپارتمان عالی   MBA و DBA این موسسه، ماموریت خود را پرورش مدیر می داند و ما برآنیم که این دوره را در کوتاه ترین مدت ممکن برگزاركنیم .

ساز و کار آموزش :

در این دوره ها سعی گردیده است نظام های سنتی و آموزشی مدیریت متحول گردد و آموزش ، محدود به " کلاس" و آموزش یکطرفه از جانب استاد نگردد . بلکه قصد داریم تا ابتدا تئوری های علوم مدیریتی را در سطح کلان به شما آموزش دهیم ، سپس در یک ساختار فرا کلاس با موردکاوی های (Case study) متعدد و تجزیه و تحلیل مورد های مختلف ، این تئوری ها را به چالش کشانیم تا فرآیند " کشش دانش " از جانب دانش پذیران به ورطه عمل در آید .

مدرک دریافتی :

1- مدرک با گرایش تخصصی مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری قابل ترجمه رسمی 

توضیحات دوره پروژه محور : در این دوره شما پس از ثبت نام بسته آموزشی خود را دریافت خواهید کرد که شامل کتاب ، جزوات و سی دی های آموزشی دوره می باشد و پس از مطالعه و پژوهش کامل در مورد یکی از گرایش های تخصصی ، پروژه خود را برای ما ارسال میکنید و هیات علمی موسسه پس از بررسی پروژه ، طرح شما را  ارزشیابی کرده به شما نمره خواهند داد و شما مدرک با گرایش تخصصی خود را دریافت خواهید کرد .

 

مزایا حضور در این دوره ها

v               ثبت نام در این دوره بدون مصاحبه و آزمون ورودی انجام میگیرد.

v               ملاک ارزشیابی در پایان هر دوره بر اساس ارائه پروژه ، ایده ، طرح ها و برنامه ها در گرایش تخصصی و (بدون اخذ آزمون کتبی) است.

v               یکی از مزیت های این دوره این است که شما از هر رشته ای می توانید وارد این دوره ها شوید .

مزایای خاص این دوره (شرایط و ویژگی های منحصر به فرد )

v          در پایان دوره گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد با گرایش تخصصی مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اعطاء می شود که قابل ترجمه رسمی بوده و قابل ارائه برای سازمان ها می باشد .

v               اعطای گواهینامه حضور در کارگاه یا کنفرانس آموزشی پایان دوره .

v               دارای تاییدیه آموزش كاركنان دولت .

v               محتوی دوره کاملا کاربردی و اختصاصی و طول دوره 300 ساعت می باشد .

v               دارای اساتید با تجربه فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر و بین المللی و ارائه سبك جدید آموزشهای مدیریتی .

v               ارائه سمینار و کارگاه های آموزش مدیریتی جهت تقویت مهارت های کاربردی و مدیریتی دانشپذیران .

v               برخورداری از تعرفه های بسیار مناسب تا 75% کمتر از هزینه دوره های مشابه

مدارک مورد نیاز جهت حضور در دوره

1- کپی کارت ملی

2- کپی شناسنامه

3- کپی آخرین مدرک تحصیلی

4- فرم پر شده ثبت نام

5- ارائه فیش واریزی  

برخی ازگرایش ها :

به پیوست ارسال گردیده

لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دبیرخانه اجرایی کنفرانس با شماره تماس 88781759-021 و تماس حاصل فرمائید .