در نشست روسای اتاق های تعاون ، اصناف و بازرگانی اصفهان مطرح شد؛

تاکید تشکلهای اقتصادی استان اصفهان بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی

نشست مشترک رؤسای اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف  استان اصفهان در سال 1395در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل » در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد 

سهل آبادی :وحدت رویه اتاقها برای پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی استان اصفهان

«سید عبدالوهاب سهل آبادی»رییس اتاق بازرگانی اصفهان،هدف از برگزاری این نشست  را وحدت رویه سه  اتاق در پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی در استان و تلاش مضاعف در جهت برون رفت فعالان اقتصادی از رکود برشمرد و گفت: تشکیل دبیرخانه و برگزاری جلسات مشترک به  منظور  ارایه راهکارهای مشورتی به مسوولین  استان و کشور  در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی  از دیگر  برنامه های  پیش روی اتاق های سه گانه استان اصفهان است .  وی اضافه کرد:دستور کار جلسات پیگیری مشکلات جاری مشترک فعالان اقتصادی عضو سه اتاق جهت بهبود مستمر محیط کسب و کار است .سهل آبادی تشکیل جلسات مشترک با حضور اعضای سه اتاق  پیرامون آموزش لازم به اعضا در جهت توسعه فعالیت های اقتصادی استان با توجه به شرایط جدید اقتصادی را از دیگر  فعالیت دبیرخانه مشترک اتاق های سه گانه استان برشمرد.

پاک نژاد: تفکرات تشکلهای اقتصادی استان  اصفهان به یکدیگر نزدیک است 

«سید محمدرضا پاک نژاد» رییس اتاق اصناف اصفهان نیز با ابراز خرسندی از این  اقدام مشترک در حل و فصل مشکلات صنوف و واحدهای تولیدی اصفهان گفت:سه اتاق اصناف ،بازرگانی و تعاون می توانند با همکاری هم مسایل و مشکلات فعالان اقتصادی استان را پیگیری نمایند. وی با اشاره به فعالیت 104 اتحادیه صنفی زیر مجموعه اتاق اصناف اصفهان گفت:هم افزایی بخش خصوصی با یکدیگر و همچنین دولت می تواند مشکلات پیش روی اقتصاد استان را برطرف کند. پاک نژاد تحقق این موضوع  را  منوط به نزدیک شدن تفکرات تشکلهای اقتصادی استان  در پیگیری امور مربوطه دانست و گفت:تشکلهای استان عمدتا در مسایل کلان اقتصادی و راهکارهای حل آن اتفاق نظر دارنند.

عبدالهی :برقراری تعامل مطلوب و سازنده  تشکلهای استان  با مسوولین  استان  و کشور در تحقق اقتصاد مقاومتی

«غلامرضا عبدالهی» رییس اتاق تعاون استان اصفهان  نیز با استقبال از این اقدام مشترک در پیگیری امور فعالان اقتصادی در بخش های توزیعی، تولیدی و تعاونی ،این کار را نقطه عطفی در توسعه  فعالیت های اقتصادی استان دانست و افزود:بخش تعاون با تمام ظرفیت خود آماده همکاری با بخش خصوصی و دولتی برای ایجاد رونق اقتصادی و خروج از رکود است . وی خواستار برقراری تعامل مطلوب و سازنده با مسوولین  استان  و کشور و تلاش در تحقق اقتصاد مقاومتی  برای توسعه اقتصادی استان شد .

عبدالهی خاطر نشان کرد:حضور رؤسای کمیسیون مشابه هر اتاق در جلسات کمیسیون مشابه همدیگر در سه  اتاق  می تواند به هم افزایی در جهت برطرف شدن مشکلات فعالان اقتصادی کمک کند.