فعالیت کمیسیون بانوان تعاون در ۲۰ رشته

http://www.icccoop.ir/upload/modules/iContent2/Files/3624.jpg

رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران با بیان اینکه تعاونی‌ها مصداق و نماد واقعی اقتصاد مقاومتی هستند ،گفت: کمیسیون بانوان اتاق تعاون در ۲۰ رشته تخصصی فعال است.

خاطره استاد رضایی، رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران در نشست مشترک با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگاه ویژه هیت رئیسه اتاق تعاون ایران به اشتغال بانوان و حضور جدی آنان در بخش تعاون اظهار داشت: هم‌اکنون کمیسیون زنان در بیش از 20 رشته در قالب تعاونی فعال است و حضور جدی در دیگر بخش‌های اقتصادی دارند.

وی افزود: ایجاد تشکیلات پایدار مطابق با قانون و حضور جدی برای تصمیم‌گیری در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی از درخواست‌های بانوان تعاونگر است، گفت: حضور زنان در بخش‌های مختلف اقتصادی منجر به نظم‌بخشی و انسجام فعالیت‌ها می‌شود.

استادرضایی از رئیس‌ مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا در حوزه قانونگذاری، توجه جدی به بخش تعاون کشور داشته باشد و برای حضور در میان نمایندگان برای تسهیل تصمیم‌گیری اعلام آمادگی کرد.

وی در پایان، بخش تعاون و اتحادیه‌های تعاونی را مصداق و نماد واقعی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: با وجود ظرفیت‌های بزرگ این بخش، خواستار توجه و تعامل مسؤولان و سیاستگذاران اقتصاد کشور هستیم.